Meist

section-ca7ae44

Netroo ühendab. Ruuteri arvutiga, projektori laega ja kliendi õnnega.

Kui Sinu mureks on interneti puudumine, ebastabiilne WIFI, veebikoosoleku vilets pilt või puuduv heli, siis meie jaoks pole see mure, vaid lihtsalt igapäevane töö. Me teeme Su rahulolevaks ja muretuks.

Igapäevaselt veame peamiselt kaableid ja kruvime sinna otsa erinevaid Sulle vajalikke asju, nagu kassa, arvuti, teler, wifi AP või 4G antenn, kaamera, printer, videokonverentsiseadmed, heli- ja valgusseadmed. Meil on erialased ekspertteadmised ruumi kaja ja valguse osas, tunneme videokonverentsi seadmete alternatiivide eeliseid ja puuduseid - oskame anda nõu ja pakkuda innovatiivseid lahendusi.

Oleme paindlikud. Aitame IT-firmadel tehnikat paigaldada, teeme optimaalseima lahenduse suurpangale või üksikemale, firmale või eraisikule. Me oleme maailma parim firma ja meie võluvõti on koostöö. Oleme Su jaoks olemas igal pool, kuhu meid vajad. Igas Eesti linnas, külas ja kodus.

Näeme kohe, kui Sul vaja!

Andres<br>Kast

Andres
Kast

Projektijuht

+372 56480804

Andres on jäägitu ja kompromissitu kliendile pühenduja. Tema kätte võid usaldada kõik oma küsimused ja mured kõhklusteta, nagu kogu meie kollektiiv teeb seda juba ammu.

Heiki<br>Hõimoja

Heiki
Hõimoja

Projektijuht

+372 5076007

Heiki on kliendi õiguste ja raha eest seisja viimse veretilgani. Tema missiooniks on ennekõike erinevate huvide mõistlikud lahendused ja et iga klient saaks kogu ühistööst tõesti parima osa.

Anu<br>Kast

Anu
Kast

Raamatupidaja

anu@netroo.ee

Anu on numbritega igapäevases heas läbisaamises - tema tunneb numbreid ja numbrid teda.Rainer<br>Lipard

Rainer
Lipard

Tehnik

Raineri kuldsed käed sobivad absoluutselt kõigeks. Ta on tehnik, aga mitte ainult! Mis iganes mõte tekib - see mees teeb ära. Nii et pane oma ideed valmis - mida põnevam, seda parem!

Kaspar<br>Kirotar

Kaspar
Kirotar

Tehnik

Kaspar on meil hr Ilumeel. Kui on vaja juhtmepuntraid kapis või laua all korrastada , saadame alati tema, sest siis võib päris kindel olla, et klient saab kasutuselamuse.

Andrei<br>Šuvalov

Andrei
Šuvalov

Tehnik

Andrei on Eesti Telefoni aegne mees, kes jagab lisaks kõigele uuele ja moodsale ka vanakooli telefonijaamu ning saab vajadusel hakkama tänaseks päevaks juba rariteetse sidetehnikaga.

Jaanus<br>Rannit

Jaanus
Rannit

Tehnik

Jaanus tuleb kohale Sulle vajalikku kohta Sõrvest Narvani või Tallinnast Iklani ja lammutab probleemid olematuks. Teeb tööd kiirelt ja korralikult ja me ei ole veel kuulnud, et keegi rahule poleks jäänud.

Riho<br>Saidla

Riho
Saidla

Tehnik

Riho on meie hr Videokonverents. Tema lahendused Sinu koosolekuruumis ja videokonverentsi eel/ajal sünnivad nutikalt ja käigu pealt. Usalda ja naudi asjade sujumist!

Aivo<br>Eremin

Aivo
Eremin

Tehnik

Aivo on meie Särts. Tema tunneb elektrit läbi ja lõhki. Pistikud ja lahknemised ja ühinemised ja faasid ja kõik see muu - küsi ning vastus saab olema teadjale kohaselt kerge!